KAIP PARDUOTI NEKILNOJAMĄJĮ TURTĄ KITOSE ŠALYSE

KAIP PARDUOTI NEKILNOJAMĄJĮ TURTĄ KITOSE ŠALYSE

Ar norite parduoti savo namą ar butą užsienyje? Ar turite nekilnojamojo turto ir vidaus rinkoje vis dar neradote tinkamo pirkėjo?

 „Realigro Real Estate“ yra Jums tinkama interneto svetainė. Jei norite parduoti savo namą ar butą užsienyje, patariame rinktis „Realigro“ dėl daugelio priežasčių.

Kiekvienas aukščiausioje pozicijoje „Top“ patalpintas skelbimas sulaukia net iki 1 200 apsilankymų per mėnesį iš 190 skirtingų šalių visame pasaulyje.

KONTAKTAI YRA GARANTUOTI.

Svarbūs skaičiai, susiję su tarptautiniu nekilnojamojo turto portalu „Realigro“, kuris gali pasiūlyti didelį matomumą: šiame tinklapyje apsilanko daugiau nei 150 milijoų potencialių užsienio pirkėjų per mėnesį, o tai yra bent 20 kartų daugiau, palyginti su nacionaliniu nekilnojamojo turto portalu.

 „Realigro“ yra skirtas agentūroms ir žmonėms, kurie nori parduoti nekilnojamąjį turtą užsienyje, ir daugeliui užsienio pirkėjų, kurie nori įsigyti nekilnojamąjį turtą Jūsų šalyje.

Šį portalą patogu naudoti internete ir lengva rasti paieškos sistemose dėl raktinių žodžių, kuriuos užsieniečiai dažniausia naudoja savo gimtąja kalba.

Taigi tai išskirtinė daugiakalbė platforma, kurioje kiekvienas skelbimas rodomas kaip vienintelis ir nedubliuojamas 100 ar daugiau panašių portalų, tuo išvengiant daugelio sutampančių skelbimų, dėl kurių taikomos nuobaudos paieškos sistemose.

Tarptautinis „Realigro“ portalas – geriausia priemonė tiems, kurie nori parduoti namą užsienyje, nes jis yra prieinamas 24 kalbomis, suteikia užsieniečiams geriausios įmanomos patirties ir padeda didinti užklausų skaičių.

Jei pasirinsite „Realigro“, norėdami parduoti namą ar butą užsienyje, sudarysite pirkimo ir pardavimo sandorį be pardavimo mokesčių, nes pirkėjai galės su jumis susisiekti tiesiogiai, netaikant jokių filtrų, o tik naudojant kontaktinę formą.

Negaiškite laiko ir įsigykite „Top“ skelbimą tiesiog šiame puslapyje:

Įsigykite „Top“ skelbimą

Jeigu dirbate nekilnojamojo turto rinkoje ir teikiate profesionalias paslaugas, Jums rekomenduojame „Pro“ paslaugų paketą:

 „Realigro“ paslaugos nekilnojamojo turto operatoriams

Susiję Nekilnojamasis turtas

Cod. 36812

Parduoda Vasarnamis, Graikija, Halkidiki, xalkidiki, VAVDOS

195,000.00EUR
Parduoda
Vasarnamis

200 m²
Šiaurės Graikija, Chalkidikai 185 000 eurų Vila kalne 800 m aukščio, ideali vieta, pilnas vakaras, 200 m2 iš 2 lygių, 2 apartamentai, sode sverti 150...
Cod. 36639

Parduoda Vasarnamis, Graikija, Halkidiki, Kalikratia, vergia

200,000.00EUR
Parduoda
Vasarnamis

70 m²
gražus tradicinis graikų namas halkidikiuose, netoli krištolo skaidraus paplūdimio. Pirmame aukšte yra 250 kvadratinių metrų sodas su dviem alyvmedžia...
Cod. 36542

Parduoda Vasarnamis, Graikija, Eubea, Avlonari, ΘΗΣΕΩΣ 2

240,000.00EUR
Parduoda
Vasarnamis

374.850 m²
"Avlonari" yra tradicinis gyvenamasis kaimas, Kymi-Aliveri savivaldybės rajono būstinė, įsikūrusi 10 km už Mourteri, kuris yra didžiausias tęstinis Ev...
Cod. 36365

Parduoda Vasarnamis, Graikija, Halkidiki, Haniotis, Chanioti, Halkidiki, Greece

Reserved negotiation
Parduoda
Vasarnamis

200 m²
Neįtikėtinos vilos pardavimui Graikijoje, Halkidiki, Hanioti. Haniotis yra vienas iš gyvybingiausių Halkidikų kaimų. Namas yra šalia alyvmedžio miško....
1 / 42
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB