KAIP PARDUOTI NEKILNOJAMĄJĮ TURTĄ KITOSE ŠALYSE

KAIP PARDUOTI NEKILNOJAMĄJĮ TURTĄ KITOSE ŠALYSE

Ar norite parduoti savo namą ar butą užsienyje? Ar turite nekilnojamojo turto ir vidaus rinkoje vis dar neradote tinkamo pirkėjo?

 „Realigro Real Estate“ yra Jums tinkama interneto svetainė. Jei norite parduoti savo namą ar butą užsienyje, patariame rinktis „Realigro“ dėl daugelio priežasčių.

Kiekvienas aukščiausioje pozicijoje „Top“ patalpintas skelbimas sulaukia net iki 1 200 apsilankymų per mėnesį iš 190 skirtingų šalių visame pasaulyje.

KONTAKTAI YRA GARANTUOTI.

Svarbūs skaičiai, susiję su tarptautiniu nekilnojamojo turto portalu „Realigro“, kuris gali pasiūlyti didelį matomumą: šiame tinklapyje apsilanko daugiau nei 150 milijoų potencialių užsienio pirkėjų per mėnesį, o tai yra bent 20 kartų daugiau, palyginti su nacionaliniu nekilnojamojo turto portalu.

 „Realigro“ yra skirtas agentūroms ir žmonėms, kurie nori parduoti nekilnojamąjį turtą užsienyje, ir daugeliui užsienio pirkėjų, kurie nori įsigyti nekilnojamąjį turtą Jūsų šalyje.

Šį portalą patogu naudoti internete ir lengva rasti paieškos sistemose dėl raktinių žodžių, kuriuos užsieniečiai dažniausia naudoja savo gimtąja kalba.

Taigi tai išskirtinė daugiakalbė platforma, kurioje kiekvienas skelbimas rodomas kaip vienintelis ir nedubliuojamas 100 ar daugiau panašių portalų, tuo išvengiant daugelio sutampančių skelbimų, dėl kurių taikomos nuobaudos paieškos sistemose.

Tarptautinis „Realigro“ portalas – geriausia priemonė tiems, kurie nori parduoti namą užsienyje, nes jis yra prieinamas 24 kalbomis, suteikia užsieniečiams geriausios įmanomos patirties ir padeda didinti užklausų skaičių.

Jei pasirinsite „Realigro“, norėdami parduoti namą ar butą užsienyje, sudarysite pirkimo ir pardavimo sandorį be pardavimo mokesčių, nes pirkėjai galės su jumis susisiekti tiesiogiai, netaikant jokių filtrų, o tik naudojant kontaktinę formą.

Negaiškite laiko ir įsigykite „Top“ skelbimą tiesiog šiame puslapyje:

Įsigykite „Top“ skelbimą

Jeigu dirbate nekilnojamojo turto rinkoje ir teikiate profesionalias paslaugas, Jums rekomenduojame „Pro“ paslaugų paketą:

 „Realigro“ paslaugos nekilnojamojo turto operatoriams

Susiję Nekilnojamasis turtas

Cod. 34531

Parduoda Vasarnamis, Graikija, Athens, Athenian Riviera, Greece 19003

3,600,000.00EUR
Parduoda
Vasarnamis

990 m²
Unikali vila privačiame rajone su 24/7 apsaugos paslaugomis. Labiausiai švarioje ir ramioje organizuotoje zonoje visi įrenginiai ir veikla. Pasivaikšč...
Cod. 34524

Parduoda Vasarnamis, Graikija, Central Greece, Mitikas, strada provinciale

380,000.00EUR
Parduoda
Vasarnamis

250 m²
Vila 250 kv.m iki 100 m atstumu nuo jūros su 4 apartamentai ir 1800 kvadratinių metrų sodą. Galimybė iš dviejų butų 50 kvadratinių metrų kiekvienam b...
Cod. 34475

Parduoda Vasarnamis, Graikija, Zakynthos, Zakynthos, Zakynthos

85,000.00EUR
Parduoda
Vasarnamis

128 m²
Gražus dviejų kambarių, dviejų aukštų namas, skirtas parduoti 11 km nuo Zakynthos ir 8 km nuo paplūdimio. Antrame aukšte yra virtuvė, svetainė, miegam...
Cod. 34011

Parduoda Vasarnamis, Graikija, Attica, Saronida, Leoforos Anavissou

900,000.00EUR
Parduoda
Vasarnamis

500 m²
Sklypas Bendras plotas ~ 500m2, Fasadas ~ 15m Gylis ~ 34m Namai Bendras plotas ~ 400m2 plius lauko sodo saugykla ~ 16m2 Rūsys ~ 120m2 (2 sandėli...
1 / 40
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB