KAIP PARDUOTI NEKILNOJAMĄJĮ TURTĄ KITOSE ŠALYSE

KAIP PARDUOTI NEKILNOJAMĄJĮ TURTĄ KITOSE ŠALYSE

Ar norite parduoti savo namą ar butą užsienyje? Ar turite nekilnojamojo turto ir vidaus rinkoje vis dar neradote tinkamo pirkėjo?

 „Realigro Real Estate“ yra Jums tinkama interneto svetainė. Jei norite parduoti savo namą ar butą užsienyje, patariame rinktis „Realigro“ dėl daugelio priežasčių.

Kiekvienas aukščiausioje pozicijoje „Top“ patalpintas skelbimas sulaukia net iki 1 200 apsilankymų per mėnesį iš 190 skirtingų šalių visame pasaulyje.

KONTAKTAI YRA GARANTUOTI.

Svarbūs skaičiai, susiję su tarptautiniu nekilnojamojo turto portalu „Realigro“, kuris gali pasiūlyti didelį matomumą: šiame tinklapyje apsilanko daugiau nei 150 milijoų potencialių užsienio pirkėjų per mėnesį, o tai yra bent 20 kartų daugiau, palyginti su nacionaliniu nekilnojamojo turto portalu.

 „Realigro“ yra skirtas agentūroms ir žmonėms, kurie nori parduoti nekilnojamąjį turtą užsienyje, ir daugeliui užsienio pirkėjų, kurie nori įsigyti nekilnojamąjį turtą Jūsų šalyje.

Šį portalą patogu naudoti internete ir lengva rasti paieškos sistemose dėl raktinių žodžių, kuriuos užsieniečiai dažniausia naudoja savo gimtąja kalba.

Taigi tai išskirtinė daugiakalbė platforma, kurioje kiekvienas skelbimas rodomas kaip vienintelis ir nedubliuojamas 100 ar daugiau panašių portalų, tuo išvengiant daugelio sutampančių skelbimų, dėl kurių taikomos nuobaudos paieškos sistemose.

Tarptautinis „Realigro“ portalas – geriausia priemonė tiems, kurie nori parduoti namą užsienyje, nes jis yra prieinamas 24 kalbomis, suteikia užsieniečiams geriausios įmanomos patirties ir padeda didinti užklausų skaičių.

Jei pasirinsite „Realigro“, norėdami parduoti namą ar butą užsienyje, sudarysite pirkimo ir pardavimo sandorį be pardavimo mokesčių, nes pirkėjai galės su jumis susisiekti tiesiogiai, netaikant jokių filtrų, o tik naudojant kontaktinę formą.

Negaiškite laiko ir įsigykite „Top“ skelbimą tiesiog šiame puslapyje:

Įsigykite „Top“ skelbimą

Jeigu dirbate nekilnojamojo turto rinkoje ir teikiate profesionalias paslaugas, Jums rekomenduojame „Pro“ paslaugų paketą:

 „Realigro“ paslaugos nekilnojamojo turto operatoriams

Related Insights

  •  
    KAIP PARDUOTI NEKILNOJAMĄJĮ TURTĄ KITOSE ŠALYSE

    KAIP PARDUOTI NEKILNOJAMĄJĮ TURTĄ KITOSE ŠALYSE Ar norite parduoti savo namą ar butą užsienyje? Ar turite nekilnojamojo turto ir vidaus rinkoje vis dar neradote tinkamo pirkėjo?  „Realigro Real Estate“ yra Jums tinkama interneto svetainė. Jei norite parduoti savo namą ar butą užsienyje, patari ...

Susiję Nekilnojamasis turtas

Cod. 37386

Parduoda Vasarnamis, Graikija, Attica, Poros-Galatas, Karapoliti

490,000.00EUR
Parduoda
Vasarnamis

180 m²
Baseino namo vila su automobilių stovėjimo aikštele, bbq, 2 sandėliuose, 2 virtuvėse, 2 gyvenamosiose patalpose, 3 vonios kambariai priešais jūrą 1000...
Cod. 37329

Parduoda Vasarnamis, Graikija, Eubea, NORTH EVIA ISLAND, 34200 Pefki

430,000.00EUR
Parduoda
Vasarnamis

5200 m²
Bendra informacija Parduodama 190 m2 vila, įsikūrusi šiaurinėje Evia salos dalyje, kurioje yra 5.200 m2 ploto. Turtas priskiriamas pakrantės linija...
Cod. 37101

Parduoda Vasarnamis, Graikija, Santorini, Santorini, IMEROVIGLI

3,600,000.00EUR
Parduoda
Vasarnamis

183 m²
MANSION IMEROVIGLI VILAJE SANTORINI: TIKROJOJI MANSIJA, KURIA BUVO CI KLADINĖ ARCHITEKTŪRA, KALDERA IMEROVIGLIS. 3 NEPRIKLAUSOMIEJI VISIEMS APGYVENDIN...
Cod. 36812

Parduoda Vasarnamis, Graikija, Halkidiki, xalkidiki, VAVDOS

195,000.00EUR
Parduoda
Vasarnamis

200 m²
Šiaurės Graikija, Chalkidikai 185 000 eurų Vila kalne 800 m aukščio, ideali vieta, pilnas vakaras, 200 m2 iš 2 lygių, 2 apartamentai, sode sverti 150...
1 / 43
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB