Persikėlimas į Kanzasą. Tremtis ir gyventi Kanzasas.

 

Įsikūręs Amerikos vidurio vakaruose, turintis apie 2 800 000 gyventojų, Kanzasas yra viena iš JAV federacinių valstijų, turinti unikalią ir atskirą istoriją. Vieta, kuri net ir šiandien pabrėžia vienos daugiatautiškiausių pasaulio gyventojų šaknis, gebančią sužavėti visus joje apsilankančius asmenis tiek dėl savo vietinių grožybių, tiek, svarbiausia, dėl savo tradicijų.

Ar norėtumėte sužinoti daugiau? Šiandien, „Realigro“, nusprendėme sukurti mini vadovą, kuris tiksliai nukreiptas į bet kokių abejonių, galinčių apriboti jūsų būsimas investicijas, išsklaidymą.
Turto pirkimas Kanzasas bus posūkis jūsų gyvenime ir leis jums pradėti nuo nulio, nes pasinaudosite nesuskaičiuojamomis galimybėmis, kurias teikia ši teritorija.
Ką galime pasakyti, mes pasiruošę, o jūs?
Pradėkime!

              

Pradėkime nuo pagrindų, analizuodami šios valstybės istoriją. Kodėl mes akcentavome vietos tradicijos unikalumą? Na, ne visi žino, kad Kanzasas buvo viena iš ankstyviausių valstijų, kurioje nusileido konkistadorai, tačiau užuot atradę taip trokštamus turtus, jie atsidūrė priešais milžiniškas pievas, kuriose gyvena indėnų gentys ir bizonai. Po ginčo tarp Ispanijos ir Prancūzijos objekto jis nebuvo prijungtas prie Jungtinių Amerikos Valstijų iki 1803 m.
Ši detalė yra ypač reikšminga atsižvelgiant į tai, kad nuo šio momento buvo pradėta ilga migracijos banga su likusia daugiatautine teritorija.

Sostinė yra Topeka - miestas, gimęs kaip geležinkelio terminalas, tačiau iš tikrųjų per šimtmečius ji sugebėjo išsigelbėti nuo savo pradinio patrauklumo stokos. Šiuo metu galime drąsiai teigti, kad tai vieta, kurioje gausu kultūros ir meno pasiūlymų, kurie kiekvienais metais pritraukia daugybę turistų, besidominčių šiais maršrutais.
Jei esate ir šio sektoriaus mėgėjas, negalite jo praleisti:

State Capitol, kur galėsite grožėtis nuostabiais freskomis
Kanzaso istorijos muziejus, kuriame eksponuojami indų artefaktai
Menningerio klinika ir fondas, psichiatrijos ligoninė su pavydėtinu garsaus Sigmundo Freudo darbų rinkiniu

Tačiau kokia yra tikroji gyvenimo Kanzase kaina?
Atsižvelgdami į sostinę Topeką, įterpiame nedidelį sąrašą prekių ir paslaugų, būdingų Kanzaso prekių krepšeliui. Atminkite, kad oficiali valiuta yra doleris.

    
Maistas, ekonominis restoranas 5,00 USD
Maitinimas 2 žmonėms, vidutinis restoranas, trijų patiekalų 32,50 USD
Meniu iš „McDonalds“ (arba lygiaverčio meniu) 7,00 USD
Pienas (normalus), (1L) 0,80 USD
Pateikimas šviežios baltos duonos (500g) 1,54 USD
Ryžiai (balti), (1 kg) 3,36 USD
Kiaušiniai (normalūs) (12) 1,93 USD
Vietinis sūris (1 kg) 19,82 USD
Vištienos krūtinėlė (be kaulų, be odos), (1 kg) 6,72 USD
Bilietas į vieną pusę (vietinis transportas) 2,00 USD
Mėnesio prenumerata (pilna kaina) 50,00 USD

Taip pat primename, kad patekti į Kanzasą dokumentai yra panašūs į galiojančius visose Amerikos federalinei sistemai priklausančiose valstijose.

O turto pirkimui? Su 560,83 USD per mėnesį galima pasirašyti namo sostinės centre nuomos sutartį, skirtumas, palyginti su periferija, yra apie 100 dolerių. Nekilnojamojo turto įsigijimas prasideda nuo 400 USD už kvadratinį metrą.

Pabrėžiame, kad bet kuriuo atveju vietos ekonomika plečiasi ir kad reikia vis daugiau profesionalių atstovų iš skirtingų sektorių. Darbo galimybių netrūksta!

Tada, jei mūsų vadovas jus suintrigavo, viskas, ką jums reikia padaryti, tai tik bėgti susikrauti savo rankines! Kanzasas jūsų laukia!

Related Insights

  •  
    Persikėlimas į Kanzasą. Tremtis ir gyventi Kanzasas.

      Įsikūręs Amerikos vidurio vakaruose, turintis apie 2 800 000 gyventojų, Kanzasas yra viena iš JAV federacinių valstijų, turinti unikalią ir atskirą istoriją. Vieta, kuri net ir šiandien pabrėžia vienos daugiatautiškiausių pasaulio gyventojų šaknis, gebančią sužavėti visus joje apsilankančius as ...

Susiję Nekilnojamasis turtas

Cod. 9551

Parduoda Namas, Kansas, Allen County, Topeka, Topeka

118,184.00EUR
Parduoda
Namas

67 m²
Super deal u suncanoj Floridi! (10 minuta od plaze). Kada vi ili neko od vasih: Klijenata, Rodjaka, Prijatelja ili Poznanika planira preseljenje/inve...
Cod. 9549

Parduoda 3 miegamieji, Kansas, Anderson County, Wichita, Wichita

125,346.00EUR
Parduoda
3 miegamieji

111 m²
Florida! -----> Vasa investicija/ stan u Majamiju! Kada vi ili neko od vasih: Klijenata, Rodjaka, Prijatelja ili Poznanika planira preseljenje/inves...
2005-2020 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB