Persikėlimas į Maldyvus. Tremtis ir gyventi Maldyvuose

 

 

Kai galvojame apie vietas, kuriose norime visiškai pabėgti nuo supančios tikrovės ir kasdienybės, jos iškart ateina į galvą: Maldyvai.

Be abejonės, jie reiškia aukščiausią atsipalaidavimą kolektyvinėje vaizduotėje. Rojaus paplūdimiai, krištolo skaidrumo jūra ... idealiai tinka norintiems mėgautis ramybe ir nepaliestos gamtos grožiu. Paprastai manoma, kad šie nuostabūs kampai gali būti tam tikro lygio tikslinės rinkos tikslas. Nieko negali būti daugiau blogo! Nekilnojamojo turto pirkimas Maldyvuose galėtų būti idealus sprendimas visiems, kurie tiesiog nori investuoti į užsienio nekilnojamąjį turtą. Šiandien iš tikrųjų atskleisime visus patarimus, kaip žengti šį puikų žingsnį į visišką ramybę, nepatiriant nemalonių problemų.

Ir tada, jei būsite pasiruošę, galime pradėti!

Pradėkime nuo to, kad Maldyvai pristatomi kaip aplinka, visiškai izoliuota nuo likusio pasaulio. Nereikėtų nuvertinti šios savybės, ypač jei esate kilęs iš Vakarų pasaulio, kurio darbotvarkėje yra pašėlę ritmai ir stresas.

               

Tai yra daugiau nei tūkstančio salų sudarytas salynas, kuriame galima užsiimti veikla, tiesiogiai palaikančia sąlytį su gamta, pavyzdžiui, nardymas nardymu su manta spinduliais ir banginių rykliais.

Integruoti į vietos kultūrą nebus taip sunku, atsižvelgiant į tai, kad vietinė kalba - divejus, buvo pakeista angliškai, mokoma mokyklose ir puikiai kalbėjo 98% gyventojų.

Tačiau daug žmonių užduoda klausimą: ar bus geriau persikelti į Maldyvus? Norėdami pateikti jums kuo panašesnį į tikrovę atsakymą, nusprendėme įtraukti nedidelį sąrašą su pagrindinių prekių ir paslaugų kainomis. Svarstomas miestas yra sostinė Malė, o oficiali valiuta yra Maldyvų Rufija. (1 Maldyvų rufiyaa atitinka 0,057 eurus).

Maistas, restoranas „Economic“ 60.00 Rf

Maitinimas 2 žmonėms, Vidutinis restoranas, Trijų patiekalų 456,82 Rf

Meniu iš „McDonalds“ (arba lygiaverčio meniu) 139.50 Rf

Pienas (normalus), (1L) 25,75 Rf

Šviežios baltos duonos (500g) pateikimas 23.00 Rf

Ryžiai (balti), (1 kg) 9,50 Rf

Kiaušiniai (normalūs) (12) 24.00 Rf

Bilietas į vieną pusę (vietinis transportas) 25.00 Rf

Mėnesio abonementas (visa kaina) 800.00 Rf

Pradinis taksi mokestis (normalus tarifas) 25.00 Rf

Pagrindinis (elektra, šildymas, oro kondicionierius, vanduo, šiukšlės) 85m2 butui 3 298,61 Rf

Mes apskritai galime pasakyti, kad pragyvenimo išlaidos yra gerai proporcingos pasiūlymui, kuris yra teritorijoje. Tačiau mes norime sužinoti daugiau apie tai, kaip judėti vietos nekilnojamojo turto rinkoje.

Visuose didžiuosiuose Maldyvų miestuose nekilnojamojo turto kainos yra gana vienodos, todėl būsimasis pirkėjas savo nuožiūra gali pasirinkti vietą, esančią daugiau ar mažiau šalia kranto: aplinkinės gražuolės bus vienodai aukšto lygio!

Pasirašant pardavimo sutartį, kainos prasideda nuo 63,686,48 Rf už kvadratinį metrą. Padėtis kitokia nuomos sutarčių atveju, kai mėnesio bazė yra 9.055,56 Rf. Ką jau kalbėti, dabar apie šią žemę žinai viską ... tau tik reikia pakovoti!

Related Insights

  •  
    Persikėlimas į Maldyvus. Tremtis ir gyventi Maldyvuose

        Kai galvojame apie vietas, kuriose norime visiškai pabėgti nuo supančios tikrovės ir kasdienybės, jos iškart ateina į galvą: Maldyvai. Be abejonės, jie reiškia aukščiausią atsipalaidavimą kolektyvinėje vaizduotėje. Rojaus paplūdimiai, krištolo skaidrumo jūra ... idealiai tinka norintiem ...

Susiję Nekilnojamasis turtas

Cod. 36530

Parduoda Namas, Maldyvai, Male, Male, center

Reserved negotiation
Parduoda
Namas

148 m²
Gražus individualus namas pardavimui blogas
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB