Persikėlimas į Martiniką. Ekspatriata ir gyvena Martinikoje

 

 

Ateina vasara, ir mes turime didelį siurprizą. Mes leisime jums radikaliai pakeisti savo gyvenimą, paprasta vienpusio bilieto į vieną iš gražiausių Karibų jūros vietų pasaulyje. Karibų jūros salyno širdyje iš tikrųjų yra salų, kurios turi unikalias ir turtingas galimybes užgrobti! Dėl šios priežasties galime tik atskleisti mūsų mini vadovo veikėją. Šiandien, karštą gegužės dieną, mes suteiksime jums visą informaciją, kad galėtume nusipirkti turtą Martinikoje!

Taip, Antilų širdis su sostine Fort-De-France yra mūsų didinamuoju stiklu! Mes tiesiog turime pradėti! Jūs, jūs tiesiog turite ranką sau su popieriumi ir rašikliu, pasiruošę užsirašyti visus įvairius patarimus, kuriuos ketiname suteikti!

                   ù

Pradėkime sakydami, kad ši sala turi paviršių, kuriame yra nuostabios karalystės: tropinių miškų. Teritorijoje yra daug rūšių, kurios yra net laukinės gamtos požiūriu. Tai žemė, kurią rado Christopheras Kolumbas toli nutolusiame 1502 m., Savo ketvirtoje kelionėje, skirtame liūdnai pagarsėjusiam „Naujojo pasaulio“ atradimui. Įdomios detalės yra pačios salos pavadinimas: Madinina, pažodžiui „gėlių sala '', pabrėžti tos pačios veislės įvairovę. Tačiau salos turtus taip pat suteikia griuvėsiai ir paminklai, kurie liudija apie unikalią istorinę praeitį.

Vietos gyventojai dažniausiai yra Afrikos gyventojai, tačiau pastaraisiais metais demografinis rodiklis padidėjo dėl to, kad daugelis turistų, kurie kartą vietoje atsidūrė į piliečius, nusipirko turtą ir tada investavo į vietinę plytą. pareigūnas yra prancūzų kalba, tačiau vietos kultūrinį turtingumą apibūdina ne tik maisto ir vyno tradicijos, bet visų pirma kalba. Iš tiesų salos literatūra yra žinomų rašytojų, tokių kaip Patrick Chamoiseau, Édouard Glissant, Aimé Césaire, Frantz Fanon, Joseph Zobel ir daugelis kitų dukra.

Muzikos žanras ir šokiai yra įvairūs, šokami ir nuolatos grojami miestų gatvėse, ir, kaip galima daryti išvadą, svarbiausias festivalis yra karnavalas.

Kokie dokumentai yra prieinami šiam rojus?

Asmens tapatybės kortelė arba pasas yra dviprasmiški. Be to, reikėtų prisiminti, kad šiuo metu saugumo lygmeniu nėra ypatingų kritinių situacijų.

Būdama „palydovine“ Prancūzija, dabartinė valiuta yra euras. Tačiau nepaisant to, pragyvenimo išlaidos yra šiek tiek kitokios nei Europos standartai.

Išsamiai analizuojame šiuos variantus:

Šviežios baltos duonos pateikimas (500 g) 2,19 €

Vienkartinis bilietas (vietinis transportas) 1,30 EUR

Kitos komunalinės paslaugos kas mėnesį 180 €

O ką apie turto įsigijimą?

Mažas Antilių Paryžius, turintis gerą architektūrinį paveldą, pateikia „platų pasirinkimų spektrą. Jis prasideda nuo mažiausiai 300 000 eurų, kad būtų pasiekta akivaizdžiai didesnių skaičių. Dienos mini vadovas baigėsi! Linkime Jums malonios kelionės atrasti vieną iš labiausiai nesugadintų žemių pasaulyje!

Related Insights

  •  
    Persikėlimas į Martiniką. Ekspatriata ir gyvena Martinikoje

        Ateina vasara, ir mes turime didelį siurprizą. Mes leisime jums radikaliai pakeisti savo gyvenimą, paprasta vienpusio bilieto į vieną iš gražiausių Karibų jūros vietų pasaulyje. Karibų jūros salyno širdyje iš tikrųjų yra salų, kurios turi unikalias ir turtingas galimybes užgrobti! Dėl šios ...

Susiję Nekilnojamasis turtas

"Villa F4" tipo "Hacienda" 602 m2 ploto sklype su nuostabiu vaizdu į Karibų jūrą ir nuluptu kalnu. Jis įrengtas uždarame baseine, kuriame supa 90 m2 p...
2005-2020 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB