Persikėlimas į Mikroneziją. Ekspatriata ir gyvena Mikronezijoje.

 

 

Ieškote rojus, bet norite būti alternatyvus? Ar norite iš esmės pakeisti savo gyvenimą, bet nežinote, ar tai galėtų būti teisingas pasirinkimas? Ar pavargote nuo įprastos kasdienybės? Na, galite ramiai pailsėti, nes esate tinkama vieta! Mes „Realigro“ nusprendėme sukurti nedidelį mini gidą, tiksliai pritaikytą šiam tikslui: sukurti „Jūsų poreikius atitinkantį pasiūlymą, kuris yra prieinamas ir kuris leistų jums saugiai pasirinkti ir be jokių abejonių.

Taigi, pasiruošę pradėti? Mes, su kasdieniu straipsniu, skirtu vienai iš gražiausių kada nors buvusių žemių, kurių šūkis yra „Taikos vienybės laisvė“ (taika, sąjunga, laisvė). Mes kalbame apie Mikronezijos Federacines valstybes.

Nekilnojamojo turto pirkimas Mikronezijos Federacinėse Valstijose nebebus toks sudėtingas!

Taigi, ką jūs laukiate? Mes galime pradėti!

                  

Pradėkime nuo pagrindų, pirmųjų žingsnių, kuriuos atliksite, kai nuspręsite pereiti prie šios stebuklingos vietos: kokie dokumentai yra prašomi ir pateikiami, kad galėtumėte patekti į Mikroneziją?

Privalomas yra pasas, kurio likęs galiojimas yra ne trumpesnis kaip šeši mėnesiai. Jei atvyksite į Palikirą, sustoję Jungtinėse Amerikos Valstijose arba apskritai Ramiojo vandenyno saloje, papildomai bus paprašytas tinkamas pasas, kuris atitiks standartinius JAV kriterijus.

Įvežimo viza nėra privaloma, jei neviršijate 30 dienų buvimo vienoje iš šalies salų, be to, nėra specialių įstatymų dėl valiutos ir muitinės formalumų. Svarbus elementas - sinonimas su supaprastinta ir lanksti administracine biurokratija.

Pravažiavę roko dokumentaciją, pabandykime suprasti, kokios yra savybės, dėl kurių ši šalis yra tokia unikali. Federaciją sudarančios valstybės, nuo vakarų iki rytų, yra Yap, Chuuk, Pohnpei ir Kosrae, kurias sudaro apie 606 išsibarsčiusios salos, kurių bendras plotas yra beveik 3000 kilometrų. Tai daugiausia atoliai ir paprastai vulkaninės tikrovės.

Be klimato, žinoma, atogrąžų, nėra jokio ploto, kuriam įtakos neturėtų visapusiškas ir gausus turizmo srautas per visus metų mėnesius.

Dėl įvairių etninių grupių buvimo ši žemė garantuoja ateities investuotojams šiltą ir svetingą atmosferą. Atsižvelgiant į tai, kad yra saugomų rūšių ir gamtinių rezervatų, kurių negalima rasti kitose pasaulio dalyse, augalijai ir faunai taikomos ypatingos apsaugos priemonės. Norint pateikti padėties vaizdą, mes turime priminti, kad šioje valstybių federacijoje 11 Jūrų saugomos teritorijos, 3 Jūrų parkai, Jūrų draustinis, 2 miško rezervatai, 2 medžioklės rezervai, Spartiacque miško draustinis, buvo pripažinti dvi rezervai, natūralus jūrų oazė, 8 natūralios oazės, paminklas ir 4 išsaugojimo zonos.

Leiskite patekti į mūsų vadovo širdį, analizuodami ekonominį ir finansinį aspektą: kas yra pragyvenimo išlaidos Mikronezijoje?

Apskritai galime teigti, kad gerovės lygis yra ypač didelis, bet ne perdėtas, palyginti su išlaidomis pagal pagrindinius turizmo centrus, išsklaidytus pagrindinėse pasaulio salose. Mažos pragyvenimo išlaidos, būdingos daugeliui pagrindinių turistinių kurortų ir didelis vietų skaičius, išsklaidytas įvairiose salose, daro buvimą šiose vietose dar malonesnę. Tačiau rekomenduojame atlikti a priori analizę įvairioms išlaidoms, kurias turite patirti prieš imdamiesi tokio svarbaus žingsnio.

Ir įsigyti turtą? Šiuo atveju kainos svyruoja, tačiau reikia prisiminti, kad taikomas Kosrae įstatymas, leidžiantis atnaujinti 55 metų nuomos, Chuuko nuomos metus 99 metams, o Yap - iki 100 metų.

Ką mes galime pasakyti, tikimės, kad suteiksime išsamią ir aiškią situacijos vaizdą ... galime tik palinkėti jums geros kelionės!

Related Insights

  •  
    Persikėlimas į Mikroneziją. Ekspatriata ir gyvena Mikronezijoje.

        Ieškote rojus, bet norite būti alternatyvus? Ar norite iš esmės pakeisti savo gyvenimą, bet nežinote, ar tai galėtų būti teisingas pasirinkimas? Ar pavargote nuo įprastos kasdienybės? Na, galite ramiai pailsėti, nes esate tinkama vieta! Mes „Realigro“ nusprendėme sukurti nedidelį mini gidą ...

Susiję Nekilnojamasis turtas

Cod. 27852

Parduoda Biuras, Mikronezija, Kiribatis, Kiribati, Kiribati

Reserved negotiation
Parduoda
Biuras

58 m²
Biuras pardavimui-nuoma
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB