Realigro Builders | Realigro.lt

Pardavinėkite savo vystomus projektus / statomus nekilnojamojo
turto objektus tiesiogiai galutiniam vartotojui!

Asmeninė rezervuota teritorija
  • Skelbkite ir tvarkykite nekilnojamojo turto skelbimus iš savo asmeninio kompiuterio.

Pasaulinis tinklas
  • Jūsų skelbimus matys vartotojai iš daugiau nei 190 šalių visame pasaulyje.
  • Dalinkitės informacija ir keiskitės paslaugomis su nekilnojamojo turto profesionalais visame pasaulyje.

Pagalba visą parą 7 dienas per savaitę
  • Mūsų komanda suteiks Jums techninę pagalbą sprendžiant visas iškilusias problemas.
Zero - Jokių autorinių honorarų
- Jokių komisinių
Skelbimai be apribojimų
  Realigro BUILDERS
Reklamuokitės daugiau nei 190 šalių Realigro dėka Jūsų skelbimą gali išvysti potencialūs pirkėjai bet kurioje pasaulio valstybėje.

Tai reiškia daugiau nustatytus kriterijus atitinkančių potencialių pirkėjų nei bet kurioje kitoje nekilnojamojo turto svetainėje!

Jūsų rezervuota teritorija Įkelkite naujus nekilnojamojo turto skelbimus ir tvarkykite savo turimą nekilnojamojo turto portfelį. Paprasta ir intuityvu.

Prie kiekvieno savo skelbimo galite įkelti nuotraukų, vieną vaizdo įrašą ir iki trijų bet kokio formato dokumentų, pavyzdžiui, brošiūras, skrajutes, specifikacijas.

Svetainėje Jūsų skelbimas bus išverstas į 24 kalbas ir informacija bus pritaikyta pagal kiekvieno lankytojo pasirinktus nustatymus. Lankytojai matys nekilnojamo turto objekto kainą jų pasirinkta valiuta ir plotą metrais arba pėdomis, priklausomai nuo pasirinktų nustatymų.
Gaukite potencialių pirkėjų užklausas elektroniniu paštu ir / arba trumposiomis žinutėmis Gaukite informaciją apie Jūsų nekilnojamuoju turtu susidomėjusius potencialius pirkėjus tiesiogiai į savo elektroninio pašto dėžutę ir telefoną.
Realigro Appeal Mūsų milžiniškos nekilnojamojo turto duomenų bazės dėka galite sužinoti, kurios nekilnojamojo turto rinkos yra dinamiškiausios. Galite rūšiuoti pasirinkdami šalis, nekilnojamojo turto rūšį ir kitus kriterijus.

Realigro Appeal dėka žinote, kiek žmonių žiūri kiekvieną iš Jūsų skelbimų realiu laiku.
Skelbkite naujienas ir reklaminę medžiagą Pasirinkus Jūsų rezervuotos teritorijos variantą, galite siųsti naujienas ir reklaminę medžiagą mūsų auditorijai, privilioti daugiau klientų ir stiprinti jų lojalumą.
Reklamuokitės iPhone telefone Jūsų skelbimas bus automatiškai patalpintas Realigro iPhone App (telefono programėlėje) ir jį matys judriojo ryšio vartotojai visame pasaulyje.
Techninė pagalbą visą parą 7 dienas per savaitę Mūsų ekspertų komanda visuomet bus pasirengusi Jums padėti, jei Jums kiltų problemų naudojantis interneto platforma.
Naudokitės prekiniu ženklu Bendraudami su klientais, galite jiems įrodyti, kad priklausote plačiausiam nekilnojamojo turto tinklui visame pasaulyje. Ribotas
Komisiniai, autoriniai honorarai Jokių Jokių
Skelbimai be apribojimų per 12 mėnesių 490 EUR
 
 
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB