Persikėlimas į Teksasą: viskas, ko jums reikia žinoti

Persikėlimas į Teksasą: viskas, ko jums reikia žinoti

'' Vienos žvaigždės būklė '' '' "vienos žvaigždės būsena" ". Tai apibrėžta Teksase, tauta, kurios šūkis yra "draugystė". Po kelių nepriklausomybės karų 1845 m. Jis tapo Jungtinių Amerikos Valstijų dalimi. Ši sąjunga, tačiau neprarado į Teksasą jo tiesa ir unikalus identitetas žinomas visame pasaulyje, į kairę pagal daugelio kultūrinių įtakų dukra tokių kaip Anglo-Saxon, ispanų ir amerikiečių.

                               
Net ir šiandien, Teksasas vis dar asocijuojasi su gyvu folkloru, tokiu kaip rodeo, šalies muzika ir vakarietiški filmai.
Daugelis šios tikrosios kultūros gerbėjų, kurie nori pirkti turtą Teksase.
Buvęs prezidentas George'as Bushas pavadino jį "Pažadu žeme". Šis būdvardis nėra atsitiktinis. Tik 2016 m. Iš tikrųjų Teksasas buvo nauja tėvynė 400 000 naujų žmonių, dėl ko labai padidėjo šalies gyventojų skaičius.
Taigi nekilnojamojo turto rinkos poreikis yra iš karto pasirengęs susidoroti su daugeliu naujų būstų reikalavimų. Seni sodybos buvo renovuoti, kad būtų patrauklesnė, ypač šeimoms, kurios nenori praleisti progos gyventi Amerikoje, bet visada labai kaimo vietovėje.
Jei taip pat negalėsite palaukti, kol pereisite į šią senovinę žemę, turėtumėte žinoti labai naudingų detalių.

1. Visų pirma, "Texans" yra puikūs nekilnojamojo turto savininkai. Tik manau, kad beveik 45 proc. Turi savo namus.

2. Šiaurės Teksasas yra labai garsus modernybės ir praeities deriniu. Tiesą sakant, žirgams būdingos ypač modernios sritys.

3. Būsto pasirinkimai yra dideli ir įvairūs. Jis prasideda nuo vienos šeimos butų, pastatytų 50-ųjų iki didžiųjų pastatų ir elegantiškų pastatų, pastatytų pagrindinių naftos savininkų.

                             

4. Dalasas, galbūt labiausiai žinomas Teksaso miestas dėl naftos telkinių buvimo, taip pat yra turtingiausias plotas. Gražiausios vilos šalia nuostabaus ežero prasideda 17 milijonų dolerių.

5.Visi gyventojai yra stipriai jautrūs žaliajai ir gamtai apskritai.
Kiekvienais metais Dallas traukinių planas organizuoja 150milių įvairiausių ekskursijų visame mieste.

6. Šiuo laikotarpiu, orientuotu į technologinę pažangą, negalime pamiršti "90-ųjų", esančių po nekilnojamojo turto burbulo, dar labiau ieškomo dangoraižių.
7. Dalasas yra labai žinomas dėl savo didelės kolekcijos vidurio amžiaus modernių namų, turinčių tokias pat charakteristikas, bet unikalų savo pobūdžiu.
Šlaito stogai, dideli langai, bendri vonios kambariai tarp dviejų miegamųjų. Pirkdami "Dallas" stiliaus apartamentus reikia praleisti 900 000 USD.

 

Reikėtų pažymėti, kad sritys, kuriose statant ar perkant turtą labai skiriasi finansinis lygis.
Vidutinė Dallas-Fort-Worth ploto kaina yra apie 230 000 USD.
Nekilnojamas turtas šių namų yra jų vertė rinkoje: pats faktas, kad pastatytas Teksaso valstijoje, yra pridėtinė vertė, kurią sunku devalvuoti.

Related Insights

  •  
    Persikėlimas į Teksasą: viskas, ko jums reikia žinoti

    Persikėlimas į Teksasą: viskas, ko jums reikia žinoti '' Vienos žvaigždės būklė '' '' "vienos žvaigždės būsena" ". Tai apibrėžta Teksase, tauta, kurios šūkis yra "draugystė". Po kelių nepriklausomybės karų 1845 m. Jis tapo Jungtinių Amerikos Valstijų dalimi. Ši sąjunga, tačiau neprarado į Teksasą ...

Susiję Nekilnojamasis turtas

Tai Greita Perkelti-namuose jau statomas ir bus prieinami spalio mėnesį. Jei reikia išsamesnės informacijos ir prieinamumo Susisiekite Ernie tiesiogi...
Pilnai įrengtas / išsinuomoti butą:    2 miegamieji, holas, ant visiškai renovuotas butas vonios  Visi mokesčiai yra įtraukti į nuomos (neribotas e...
Mano renovuotas namas yra judėti nuoma didele nuomininkas rašykite man tik
Įsikūręs klesti ąžuolynas ant didelės siuntos W / brandžių medžių. Nesugadintas medienos grindys ir derliaus armatūra išsaugoti 1950 žavesio. Virtuvė ...
Cod. 23198

Nuomoja 1 miegamasis, Texas, Houston, Houston, Houston, Texas 77004

1,445.19EUR
Nuomoja
1 miegamasis

160 m²
Gražus ir gerai įsikūrusi baldų butas su vieno kambario, den, virtuvė ir vonia. Butas yra netoli medicinos centro ir metro stoties. Nėra leidžiama aps...
Cod. 20813

Nuomoja Kaimo gyvenamas namas, Texas, Dallas, Northeast Dallas, 6941 Dalhart Ln

1,321.82EUR
Nuomoja
Kaimo gyvenamas namas

0.09 m²
Šviesos gausu tai puikus 3 miegamasis, 2 vonios Lakewood namuose. Gražiai atnaujintas, atviros aukšto planas suteikia universalumo ir gyvena patogiai....
Šiuolaikinis ir stilingas namų, visiškai renovuotas visoje įsk. užsakymą medienos ir travertinas grindų, granito ir natūralaus akmens vonios plius mor...
Cod. 12868

Parduoda Ūkio žemė, Texas, San Antonio, San Antonio, San Antonio

793,091.29EUR
Parduoda
Ūkio žemė

3510 m²
Šis nekilnojamasis turtas yra
Cod. 12321

Parduoda Vasarnamis, Texas, Dallas, Heath, 150 Shepherds Glen

3,683,468.45EUR
Parduoda
Vasarnamis

5600 m²
"Ultimate" Waterfront turtas!
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB