Persikėlimas į Naująją Kaledoniją. Ekspatriata ir gyvena Naujojoje Kaledonijoje

 

 

Dabar esame vasaros sezono viduryje. Turistai įsiveržė į saulėtesnius paplūdimius, daugelis ieško paskutinės minutės kelionės tikslo, kad galėtų pasimėgauti taika po intensyvaus darbo ir aukos metų. Visi žinome, kad vasara yra labiausiai lauktas sezonas dėl įvairių priežasčių. Bet kodėl apsiribokite paprastu trumpu laikotarpiu? Mes geriau paaiškinsime save. Ar ne būtų nuostabu gyventi visiškai atsipalaiduoti ištisus metus? Taip, mes Realigro nusprendėme dar kartą jus nustebinti su tikrai nuostabia tauta. Ramiojo vandenyno širdyje šiandien mūsų mini vadovo veikėjas yra Naujoji Kaledonija!

Naujosios Kaledonijos nekilnojamojo turto pirkimas galėtų būti svarbiausia jūsų gyvenimo investicija, leidžianti pradėti nuo stiliaus! Taigi, ką tu dar darai? Nedelsdami patraukite save rašikliu ir popieriumi. Kelionė norint atrasti šį nuostabų kraštą pradės veikti!

                    

Pradėkime nuo reikalingų bazių visiems keliautojams ir (arba) investuotojams. Kokie dokumentai įeina į šią būseną? Tai kolonija, visiškai priklausanti nuo Prancūzijos, todėl teisės aktai, susiję su kelionės dokumentais, turėtų būti prancūzų.

Iš tikrųjų Naujoji Kaledonija yra išimtis, nes ji nėra Šengeno erdvės dalis.

 Iš tikrųjų privaloma turėti pasą, kurio likęs galiojimo laikas yra bent trys mėnesiai nuo išvykimo į šią žemę. Tačiau jūs esate atleidžiamas nuo vizos, jei esate kilę iš Europos Sąjungos valstybės. Oficiali kalba yra prancūzų, todėl neturėsite sunkumų bendravimo srityje, nors vis dar yra mažuma, kuri nori bendrauti „Cananco“.

Sostinė yra Numea, ir būtent šiuo miestu mes sustabdysime kitą ir labai svarbų žingsnį. Tas, kuris susijęs su pragyvenimo išlaidomis. Diskriminacinį elementą pasirinkus tautą, kurioje persikelti, nurodo būtent tai, kas reikalinga kasdienių išlaidų požiūriu, kad būtų galima gyventi oriai.

Dėl geografinės izoliacijos ir labai mažo gyventojų skaičiaus, Naujoji Kaledonija importuoja daug kitų produktų iš kitų šalių. Nepaisant to, turizmas, žemės ūkis ir pramonės sektorius yra kertiniai ekonominės sistemos akmenys. Kaip dažnai atsitinka, pragyvenimo išlaidos sostinėje ir pagrindiniuose miestuose yra didesnės nei likusioje šalies dalyje. Siekdami palengvinti konsultavimąsi dėl pragyvenimo išlaidų, nusprendėme įtraukti nedidelį pagrindinių prekių ir paslaugų kainų sąrašą.

 Primename, kad nacionalinė valiuta yra frankas, atitinkantis 0,0084 eurų.

Maitinimas, Ekonominis restoranas2.700,00 F

Pienas (normalus), (1L) 166.67 F

Šviežia balta duona (500g) 296.67 F

Ryžiai (balti), (1kg) 205.00 F

Kiaušiniai (normalūs) (12) 656.67 F

Vietinis sūris (1 kg) 1 600,00 F

Vienkartinis bilietas (vietinis transportas) 190.00 F

Mėnesinė prenumerata (visa kaina) 3.000,00 F

Pagrindinis (elektra, šildymas, oro kondicionavimas, vanduo, šiukšlės) už 85m2 butą 24.145,83 F

O kaip apie nekilnojamojo turto sektorių? Pardavimo sutartyje kainos prasideda nuo 500 000,00 F už kvadratinį metrą, o pasirašant nuomą kalbame apie 114 000,00 F per mėnesį.

Ką pasakyti, dabar, kai turite viską, ko jums reikia, tiesiog reikia pakuoti

Related Insights

Susiję Nekilnojamasis turtas

Cod. 27848

Parduoda Namelis ant ratų, New Caledonia, Nouméa, Nouméa, Nouméa

Reserved negotiation
Parduoda
Namelis ant ratų

58 m²
Mobile Pradžia pardavimui
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB